ÜSTÜN SUZUKI TEKNOLOJİSİ HİÇ BU KADAR ULAŞILABİLİR OLMAMIŞTI!

 

VITARA

 

Görselde belirtilen kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar, Suzuki Motorlu Araçlar Paz. A.Ş. yetkili satıcılarından satın alınan 2018 model 0 km. Vitara modellerini kapsamaktadır. 2.786,90 TL aylık taksit, %0.74 faiz oranından , 60.000 TL, 24 ay vadeli bireysel taşıt kredisi için geçerlidir. Aylık maliyet oranı %0,9773, tahsis ücreti BSMV dahil 262.5 TL’dir. Sigorta masrafları yıllık maliyet oranı hesaplamalarına dahil edilmemiştir. Kredi kampanyası, ING Bank şubelerinde geçerlidir. İlanda yer alan görsel standart olmayan ilave aksesuar içerebilir ve donanım özellikleri, seçilen versiyona göre farklılıklar gösterebilir. Vitara modellinin ortalama yakıt tüketimi 5.2-5.7lt/100km bileşik CO₂ emisyonu ve 122-131 g/km arasında değişmektedir.

 

SWIFT

 

Görselde belirtilen kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar, Suzuki Motorlu Araçlar Paz. A.Ş. yetkili satıcılarından satın alınan 2019 model 0 km. Swift modellerini kapsamaktadır. 2.500 TL aylık taksit %0 faiz oranından 30.000 TL, 12 ay vadeli bireysel taşıt kredisi için geçerlidir. Tahsis ücreti BSMV dahil 210 TL, aylık maliyet oranı %0,9320’dir. Sigorta masrafları yıllık maliyet oranı hesaplamalarına dahil edilmemiştir. Kredi kampanyası, ING Bank şubelerinde geçerlidir. İlanda yer alan görsel standart olmayan ilave aksesuar içerebilir ve donanım özellikleri, seçilen versiyona göre farklılıklar gösterebilir. Swift modellinin ortalama yakıt tüketimi 4.7-4.9lt/100km bileşik CO₂ emisyonu ve 108-112 g/km arasında değişmektedir.

SİZİ ARAYALIM

Adınız *
Soyadınız *
E-mail *
Telefon *

6563 sayılı kanun ve bu kanuna dayanılarak çıkarılan yönetmelik kapsamında Suzuki’den ticari elektronik ileti almayı kabul ediyorum.

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Yukarıdaki formda yer alan kişisel verileriniz Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ikincil mevzuata uygun olarak işlenmektedir. Veri işleme amaçları, hukuki sebepler, alıcılar ve haklarınızla ilgili bilgilerin yer aldığı KVKK bilgilendirme metnini okuyunuz

SİTE İÇİ ARAMA

İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.