YENİ ARAÇ GARANTİSİ

Garanti SUZUKI dört tekerlekli motorlu araçlarını kapsamına alır, aşağıdaki koşul ve sınırlamalar dahilinde geçerliliğini korur.


Koşullar


1. Suzuki otomobilleri, montaj ve üretim hatalarına bağlı olarak 3 yıl veya 100.000 km (hangisi daha önce dolarsa) garanti kapsamındadır. (Ömürlü parçalar ve periyodik bakım ücretleri hariç)

Mekanik garanti süresince, aracın malzeme ya da işçilik hatalarından dolayı arızalanması durumunda değişimi yapılacak parça ve/veya işçilikleri garanti kapsamında değerlendirilecektir.

Boya ve paslanmazlık garantisi 3 yıl veya 100.000 km’dir (hangisi daha önce dolarsa).
2. Aracın kullanım kılavuzunda belirtilen periyodik bakımların zamanında yapılması halinde geçerlidir. Diğer tüm hususlar Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun , aracın Kullanım Kılavuzu ve aracın Garanti Kitabında yapılan açıklamalar kapsamındadır.
Aracın garanti kapsamı dışında kalacağı durumlar;
Aracızın Garanti süresinin sona ermesi,
Aracınızın Periyodik Bakımlarının eksik olması,
Sürücünün hatalı kullanımı sonucu meydana gelen aşınma ve bozulma,
Aracınızın üzerinde yapılmış olan orjinal olmayan her türlü modifikasyonlar sonucu oluşan arızalar,
Çalınma sonucu oluşan hasarlar,
Hatalı / Kirli yakıt kullanımı ya da yakıt bitimi,
Ömürlü parçalardan kaynaklanan sorunlar,

SİTE İÇİ ARAMA

İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.