HABERLER

Suzuki Swift ve V-Strom 250 Petroleum İstanbul 2019 Fuarı’nda, Aytemiz Standında Sizlerle!

Alanında dünyanın en büyük ve en çok ziyaret edilen fuarı olan, Petroleum İstanbul, ilki 1997 yılında gerçekleştirilmiş olup. iki yılda bir düzenlenmektedir. Bir çok kamu kurum ve kuruluşu ile özel sektörü bir araya getiren ulusal, bölgesel ve uluslararası enerji şirketleri için çok önemli bir iş birliği platformu olan Petroleum İstanbul’a katılan Aytemiz standında, Suzuki V-Strom 250 model motosiklet ve Suzuki Swift model otomobilimiz sergilenmektedir.

 

28 – 29 – 30 Mart arasında, 3 gün boyunca Tüyap’da sürecek Petroleum İstanbul’da Suzuki otomobil ve motosikletlerimizi deneyimlemek üzere sizleri Aytemiz standına bekleriz.SİTE İÇİ ARAMA

İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.