HABERLER

Swift test sürüş günleri başlıyor

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sevgili çocuklarımıza harika hediyeler vermekle kalmayıp aynı zamanda 1.500 TL takas veya Swift modellerinde ilk araç alım avantajı başlatan Suzuki, kompakt hatchback segmentindeki temsilcisi Swift için 23 Nisan - 15 Mayıs tarihleri arasında ‘Test Sürüş’ günleri düzenliyor. Sahip olduğu donanımı ve geniş iç hacmi ile kendi segmentinin en dikkat çekici modellerinden biri olan Swift’i yakından tanımak için Suzuki yetkili satıcılarına gelecek otomobil severler, Swift’i inceleme ve test etme imkanı bulacak.

 

Ayrıca test sürüşü yapanlar ; D&R’dan hediye çeki, Kidzmondo ve Vialand’dan giriş bileti kazanma şansı yakalayacak. Test sürüşü aktivitesine katılmak isteyenler, yetkili satıcı bilgilerine www.suzuki.com.tr adresi üzerinden ulaşabilecek.

 

Bunun yanısıra, 23 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında yetkili Suzuki Servisleri’ne gelenler Yaza Hazırlık Servis paketlerinde, yedekparça ve işçilikte %20 indirim fırsatı yakalayacaklar.

 

Sportif tasarımıyla beğeni toplayan Suzuki Swift, kompakt hatchback segmentinde yer alan modellere yaklaşan geniş iç hacmi ile dikkat çekiyor. Swift’in 1.2 litre hacmindeki motoru 94 beygir güç ve 118 Nm maksimum tork üretiyor. Swift ayrıca 100 kilometrede ortalama 5 litrelik yakıt tüketimiyle de sınıfındaki en ekonomik ve çevreci modeller arasında yer alıyor. Yuvarlak hatları ve akıcı çizgileriyle, hareket kabiliyeti yüksek, şehir içine uyumlu bir otomobil olan Swift, sergilediği güçlü görünüm ile özellikle kadın sürücüler tarafından büyük ilgi görüyor.SİTE İÇİ ARAMA

İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.