HABERLER

Kidzmondo’da Çocuklar Araba Kullanmayı Suzuki ile Öğreniyor

 Doğan Holding çatısı altında Türkiye’deki yeniden yapılanmasını tamamlayan Suzuki Türkiye, çocukların araç kullanımını en eğlenceli ve güvenli şekilde öğrenmesini sağlayan araba sürüş ünitesini Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan KidzMondo’da açtı. Gerçek dünyanın küçültülmüş hali olan ve yaklaşık 40 farklı meslek grubuna özel ünitenin yer aldığı 4000 m2 büyüklükteki KidzMondo’da, çocuklar artık Suzuki sürüş ünitesinde araç kullanımı ile ilgili pek çok hayati bilgiyi eğlenerek öğrenecek.

 

Günlük hayatta gördükleri gerçek markalar ve şirketler için çalışan ya da o markalardan hizmet alan çocuklar, KidzMondo’daki Suzuki sürüş ünitesine girmeden önce bir eğitimden geçerek Kidzmondo Sürücü Sertifikası’nı almaya hak kazanıyorlar. Sertifikalarını almalarının ardından ise yine eğitmenlerinin eşliğinde güvenli araç sürmenin keyfini yaşayan çocuklar, emniyetli sürüşün ne demek olduğunu yaşayarak öğreniyorlar. Sürüşlerini tamamlayan çocuklar Suzukids boyama kitabının yanı sıra Suzuki Güvenli Sürüş Sertifikası almaya da hak kazanıyorlar.

 

Suzuki Genel Müdürü Ümit Karaarslan, sokakları, caddeleri, meydanları ve binaları ile çocuklar için yaratılan KidzMondo’da yer almaktan büyük heyecan duyduklarını ifade ederek, şunları söyledi: “Suzuki olarak edutainment konsepti yani eğlenirken öğreten eğitim anlayışı ile açılan Kidzmondo’da çocuklara gelecekteki dünyalarını yaşama fırsatı sunan bu projenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Burada araç kullanmak isteyen çocuklarımıza, bir eğitmen eşliğinde güvenli ortamda sürüşe başlamayı öğretiyor, yetişkinlerin dünyasını deneyimleyerek anlamalarını sağlamaya çalışıyoruz. Küçük sürücülerimiz KidzMondo’da aldıkları eğitimlerle, trafikte olması gereken sürüş ve davranış kurallarını öğrenerek, bu bilinç ile hareket etmeye ve çevrelerini de bu bilinç ile yönlendirmeye başlıyorlar. Suzuki Sürüş Ünitesi ile bilinçli ve güvenli araç kullanımını gelecek nesle öğretme fırsatını yakalamak bize mutluluk veriyor. Onların trafik, emniyet, sağlık ve güvenlik kapsamında küçük yaşta eğitim vererek bilinçli birer yetişkin olmalarına katkı sağlamayı hedefliyoruz.”SİTE İÇİ ARAMA

İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.