VITARA DA KAÇIRILMAYACAK İNDİRİMLER

*31 Ekim 2018 tarihine kadar, Suzuki yetkili satıcılarından araç satın alanlar, Hepsiburada’dan yapılacak alışverişlerde geçerli 2000 TL değerinde hediye çeki kazanacaktır.

Söz konusu hediye çeki; Altın ürünleri, TL kartları ve TL yüklemeleri hariç bütün kategorilerde geçerlidir.

Kazanılan hediye çekleri, 28.09.2018 - 31.10.2018 arasında tanımlanacak olup, 28.09.2018 -31.12.2018 tarihleri arasında tek seferde kullanılabilecektir.

Motosiklet ve deniz motorları kampanyaya dahil değildir.

 

** 2018 Hurda Yasası düzenlemesine göre Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi, satın almak istediğiniz aracın vergi matrahına (vergi öncesi fiyatına) göre farklılık gösterebilmektedir. Buna göre;

Vergi matrahı 46.000 TL ve daha altında olan araçlar için 10.000 TL,

Vergi matrahı 46.000 TL ile 80.000 TL arasında olan araçlar için 8.000 TL,

Vergi matrahı 80.000 TL’yi aşan araçlar için 3.000 TL

Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi uygulanmaktadır.

 

***3 yıllık bakım hediyesi, Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. bayileri tarafından 01.10.2018 ile 31.12.2018 tarihleri arasında satışı yapılan araçlar için geçerlidir.

Hediye bakımlar 15.000/30.000/45.000 veya yıllık bakım olmak şartıyla en fazla 3 adet bakımı kapsamaktadır. Bir bakımın zamanında yaptırılmaması durumunda mevcut ve sonraki ücretsiz bakım hakkı kaybedilmiş olacaktır. Bakımlarda yapılacak işlem detayları arka sayfada yer almaktadır. Bakım içeriği dışında yapılacak ve garanti uygulama esasları dışındaki ilave işlemler ücretlidir.

Ücretsiz bakım uygulamasına dahil olan araçlar Suzuki Motorlu Araçlar Paz. A.Ş. tarafından bayi işletim sistemlerine kaydedilecek ve araçların servis ziyaretleri sırasında otomatik olarak servislerin bilgilendirilmesi sağlanacaktır.”

Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

TEKLİF ALMA FORMU

Ad soyad *
Telefon *
E-Posta *
İl *
İlçe *
Tercih Edilen Tarih *
Tercih Edilen İl *
Tercih Edilen Bayi *
Tercih Edilen Araç
Güvenlik Kodu Güvenlik Kodu

SİTE İÇİ ARAMA

İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.