Avantajlı Servİs Fırsatı

3 yaş üstü araçların Suzuki yetkili servislerinde yapılacak mekanik onarımlarında parçada ve işçilikte %30 indirim uygulanacaktır. İndirim sadece Suzuki orijinal parçaları için geçerlidir. Sarf malzemeler (yağlar, spreyler vb.) kampanya kapsamı dışındadır.

Ücretsiz check-up kapsamında 23 nokta kontrolü yapılacaktır. Suzuki sahipleri, tavsiyede bulundukları kişiler bir Suzuki otomobil satın aldıklarında Suzuki Motorlu Araçlar Paz. A.Ş. tarafından belirlenen bir hediye kazanacaklardır. Kampanya 01.11.2018 ile 16.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir. Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş., kampanyayı değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.

TEKLİF ALMA FORMU

Ad soyad *
Telefon *
E-Posta *
İl *
İlçe *
Tercih Edilen Tarih *
Tercih Edilen İl *
Tercih Edilen Bayi *
Tercih Edilen Araç
Güvenlik Kodu Güvenlik Kodu

SİTE İÇİ ARAMA

İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.