DERSİMİZ BALENO, KONUMUZ EKONOMİ

Kredi
Tutarı
Faiz Oranı Vade (Ay) Dosya Masrafı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
40.000 TL 0,94% 24 210 TL 15,01


Bu koşullar 30.11.2017 tarihine kadar sadece 2017 model 0 km Suzuki Baleno modelleri için geçerlidir. Tablo bireysel nitelikli Taşıt Kredisi koşullarına göre hesaplanmıştır. Toplam ücret, tahsis ücreti bedelinden oluşmaktadır. Kredi tutarı ve vadeye göre faiz oranı, tahsis ücreti, yıllık maliyet oranı ve taksit tutarı değişkenlik göstermektedir. 40.000 TL tutarında 24 ay vadeli eşit taksit ödemeli kredi için aylık faiz oranı %0,94, tahsis ücreti 210 TL, aylık taksit tutarı 1.910,87 TL, yıllık maliyet oranı %15,01’dir. Sigorta masrafları yıllık maliyet oranı hesaplamalarına dahil edilmemiştir. Kampanyada belirlenmiş bir kredi tutarı ve vade sınırı olmayıp 31.12.2013 tarih ve 28868 sayılı resmi gazetede yayımlanan BDDK yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Kampanya kapsamında finans çözümü Suzuki Bayileri’nde Garanti Bankası aracılığıyla sağlanmaktadır. ** İlanda yer alan 3.000 TL’ye varan özel avantajlar, tüm meslek grupları ve Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş.'nin söz konusu kampanyaya katılım gösteren yetkili satıcıları için geçerlidir.

İlanda yer alan 1.2 GL (Otomatik) versiyonu standart olmayan ilave aksesuar ve donanımlar içerebilir ve seçilen versiyona göre farklılıklar gösterebilir. Baleno modelinin ortalama yakıt tüketimi 4.6-4.7 l/100 km bileşik CO2 emisyonu 107-110 g/km arasında değişmektedir.

SİTE İÇİ ARAMA

İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.