Paylaş:

BALENO

Yeniden tasarlanan yeni bir platform üzerinde yükselen Baleno, alçak, geniş ve sportif bir tasarıma sahip. Ön kısımda aracın köşelerinden yükselen ve çamurluğa doğru çekilen farlar Baleno’nun sportifliğini vurguluyor. Baleno’ya yandan bakıldığında ise akıcı çizgiler, uzun aks mesafesi ve eğimli arka bagaj kapağı Baleno’nun dinamik tasarımını pekiştiren unsurlar olarak öne çıkıyor.Daha sofistike ve olgun görünümünü, stil, geniş iç hacim ve eğlenceli sürüş karakteriyle birleştiren Baleno, akıcı tasarım felsefesiyle şekillendi.

Yeni platformu sayesinde oldukça düşük bir ağırlığa sahip olan Baleno, bu sayede çok daha başarılı hızlanma, yüksek viraj kabiliyeti ve frenleme performansı sergileyebiliyor. Baleno’nun ağırlığının azaltılması aynı zamanda yüksek yakıt verimliliği, gürültü, titreşim ve sertlikte azalma ve yüksek manevra kabiliyetini de beraberinde getiriyor.Verimli kullanılan platformu iç mekanda çok daha geniş bir yaşam alanına dönüştüren Baleno’nun öne çıkan avantajlarından diğeri geniş bir bagaj hacmi sunması.
Suzuki’nin, önceden belirtmeden satışa sürülen araçlarda model, teknik özellikler, donanım ve aksesuar değişikliği yapma hakkı saklıdır. Sipariş veya sipariş edilen malı tanımlamak için kullanılan işaret ve rakamlardan herhangi bir hak iddia edilemez. Şekiller ve resimler seri üretim kapsamı dışında, standart olmayan ilave aksesuar ve donanımlar içerebilir ve/veya seçilen modele göre farklılıklar gösterebilir. İsteğe bağlı aksesuarlar ekstra ücrete tabidir. Ekran çözünürlüğü, monitör özellikleri gibi sebeplerden dolayı web sitesinde renk farklılıkları olabilir. Genel bilgi içeren bu döküman taahhüt ve sözleşme niteliğinde değildir. Bu dökümandaki araçların güncel özellikleri hakkında en yakın bayimize müracaat edebilirsiniz.

2016 MODEL YILI FİYAT LİSTESİ

Model Vites Tipi Yakıt Tipi Motor Gücü Çekiş Sistemi Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (TL) Takas veya İlk Suzuki Araç Alım Desteği (TL)
Baleno 1.2 GL MT Düz Benzinli 90 HP 4x2 55.950 53.950
Baleno 1.2 GL AT Otomatik Benzinli 90 HP 4x2 60.950 58.950

TEKNİK BİLGİ

MOTOR 1.2 DUALJET
MODELLER GL
SÜRÜŞ SİSTEMİ 4X2
Yakıt Enjeksiyonu Çok Amaçlı
Silindir Adedi ve Tipi 4 / Düz sıralı
Silindir Hacmi (cm3) 1242
Çap x Stroke (mm) 73.0x74.2
Maksimum Güç (Hp/dev.dak) 90/6,000
Maksimum Tork (Nm/dev.dak) 120/4,400
AKTARMA
Vites Kutusu 5 ileri düz CVT (Otomatik)
FRENLER
Ön Hava kanallı disk
Arka Kampana
LASTİKLER
185/55 R16
BOYUTLAR/ALANLAR/HACİMLER
Uzunluk (mm) 3.995
Genişlik (mm) 1.745
Yükseklik (mm) 1.470
Dingil Aralığı (mm) 2.520
Minimum Dönüş Çapı (m) 4.9
Minimum Yerden Yükseklik (mm) 120
Oturma Kapasitesi (kişi) 5
Bagaj Hacmi (Maksimum Kapasite) (lt) 1.085
Bagaj Hacmi (Arka koltuklar Yatırıldığında) (lt) 756
Bagaj Hacmi (Arka Koltuklar Dik Konumda) (lt) 320
Yakıt Depo Hacmi (lt) 37
AĞIRLIK (kg)
Boş Ağırlık 865 905
Yüklü Durumda Ağırlık 1.405
PERFORMANS
Maksimum Hız km/s 180 175
0-100 km/s Hızlanma (sn) 12,3
YAKIT TÜKETİMİ
Şehir İçi (L/100 km) 5,6 5,6
Şehir Dışı (L/100 km) 4,0 4,2
Ortalama (L/100 km) 4,6 4,7
CO2 Emisyonları (g/km) 107 110
Ateş Kırmızısı
Işın Mavisi
Parlak Gri
Beyaz
Kutup Beyazı
İnci Siyahı
Premium Gümüş
Kobalt Mavisi
Granit Gri

SİTE İÇİ ARAMA

İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.