Ömrünü Tamamlamış Araçların Kontrolü Hakkında Yönetmelik" Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından 30 Aralık 2009’da 27448 no’lu Resmi Gazete’de yayınlanarak 01 Ocak 2011 tarihi itibarıyla yürürlüğe girmiştir.
Ömrünü Tamamlamış Araçlar konusunda daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.
Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş.'nin ömrünü tamamlamış araçların geri alım hizmetlerini gerçekleştirmek üzere Ekosistem Geri Dönüşüm Ltd.Şti. ile işbirliği yapmaktadır. Ömrünü tamamlamış Suzuki aracınızı, Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş.’nin bu konuda yetkili tayin ettiği Ekosistem’in belirlediği teslim yerlerinden birine ücretsiz teslim edebilirsiniz.
Aşağıda belirtilen linkten size’e yakın "Ömrünü Tamamlamış Araç" teslim noktalarını bulabilirsiniz.

ÖTA TESLİM NOKTALARI İÇİN TIKLAYINIZ.

SİTE İÇİ ARAMA

İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.