Hurda Araçlar İçin ÖTV Teşviki

TBMM Genel Kurulunda görüşülen 96 maddelik Vergi Kanunları Tasarısı kabul edildi. Kanuna göre hurda araca ÖTV teşviki yasalaştı.

Kimler Kanundan Yararlanabilecek? Hurda teşviki ile 16 yaş ve üzerinde yani, 2002 ve daha eski model yılı olan otomobiller teşvikten yararlanabilecektir.
Türkiye’de yaşı 16’nın üzerinde olan 4.3 milyon otomobil, 163 bin minibüs ve 779 bin adet kamyonet bulunmaktadır.

SİTE İÇİ ARAMA

İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.