YENİ VITARA HEPSİ VE DAHA FAZLASI!

  • 1.6 VVT & 1.4 Boosterjet Turbo Motor
  • ACC(Adaptif Hız Sabitleyici)
  • All Grip 4x4 Sürüş Sistemi
  • Led Farlar
  • Çift Renk Gövde Seçeneği
  • RBS(Radar Destekli Fren Sistemi)
  • HDC(Eğim İniş Kontrol Sistemi)
  • 10.1" Multimedya Sistemi & Navigasyon


Yeni Vitara ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun; biz sizi arayalım.


BİLGİ FORMU
Ad
Soyad
Telefon
E-Posta
İl
İlçe
Tercih Edilen Bayi
Güvenlik Kodu Güvenlik Kodu
Form alanlarının doldurulması zorunludur.
 
Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Kredi Vadesi (Ay) Toplam Ücret (TL) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%) Aylık Taksit Tutarı (TL)
20.000 0 12 105 0,9772 1.666,74
60.000 0,89 24 315 14,1968 2.847,33
KAMPANYA KOŞULLARI
Kampanya 31.03.2017 tarihine kadar tüm Suzuki yetkili satıcılarında ve sadece Suzuki marka, 2017 model Vitara araçlar için geçerlidir. Tablo bireysel nitelikli Taşıt Kredisi koşullarına göre hesaplanmıştır. Yıllık toplam maliyet oranı hesaplamasına tüm vergiler dahil edilmiş, sigorta masrafları ise dahil edilmemiştir. Toplam ücret, tahsis ücreti bedelinden oluşmaktadır. Kredi tutarı ve vadeye göre tahsis ücreti, yıllık maliyet oranı ve taksit tutarı değişebilecektir. Tahsis ücretine BSMV dahildir. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanyada belirlenmiş bir kredi tutarı ve vade sınırı olmayıp 31.12.2013 tarih ve 28868 sayılı Resmi Gazete ‘de yayımlanan BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Kampanya koşulları İş Bankası ve ING Bank şubelerinde geçerlidir.

SİTE İÇİ ARAMA

İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.