"Suzuki ile başlayacağınız ilk yolculuğunuzdan itibaren Suzuki Yol Yardım hizmetinizdedir."

Suzuki sahipleri, araçlarının yolda kalmasına sebep olabilecek elektrik/elektronik,mekanik arıza yada kaza halinde Yol Yardım hizmetine günün 24 saati bir telefonla ulaşabilirler.

Garanti kapsamındaki araçlar için:

Aracın arıza sonucu hareketsiz kalması durumunda en yakın Yetkili Suzuki Servisine ücretsiz olarak çekilmesi,
Aracınız evinizden en fazla 100 km mesafe içerisinde arıza yapmış ise siz ve yolcularınızın taksi ile evinize dönüşü ve aracın onarımı bittiğinde teslim alınması için yine taksi ile servise ulaşımı,
Aracınızın evinizden 100 km mesafe dışında arızalanması durumunda, sizin isteğinize bağlı olarak konaklama (en fazla 2 gün) veya ulaşım seçeneklerinden birinin karşılanması,
Evinizden en az 100 km mesafe dışında ,aracınızın arızalanması ve tamir süresinin uzaması durumunda kiralık araç temini (en fazla 3 gün 1600cc ‘ye kadar), ya da ulaşımın otobüs, tren, uçak, seçeneklerinden biri ile ücretsiz olarak sağlanması hizmetleri verilmektedir.


Yol yardım kapsamında değerlendirilemeyecek durumlar için Garanti Koşulları bölümüne bakınız.

Garanti kapsamı dışında veya kaza yapmış olan araç sahipleri yukarıda belirtilmiş olan Yol yardım hizmetlerinden Suzuki Yol Yardım telefonlarını arayarak ücret karşılığında faydalanabilirler.

SİTE İÇİ ARAMA

İşbu Form yoluyla doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, iradi beyanınız doğrultusunda; Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. (Suzuki) ve “www.suzuki.com.tr” internet sitesinde adı geçen Suzuki yetkili satıcı ve servislerimiz tarafından düzenlenen kampanyalar, yeni araç, yedek parça, aksesuar tanıtımları, bakım hatırlatmaları, marka ortaklıkları ve yol yardım bilgilendirmeleri, satış, pazarlama ve showroom aktiviteleri, özel gün kutlamaları, satış ve servis memnuniyet anketi vb. sair memnuniyet ve kalite amaçlı bilgilendirme ve pazarlama faaliyetlerinde size daha iyi hizmet verebilmek için SMS, e-posta, telefon, posta kanallarımızda kullanılacaktır. İşbu form ile bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, “www.suzuki.com.tr” internet sitemizde yer alan aydınlatma metnindeki prensiplere göre işlenecek ve aktarılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili detaylı bilgiye “www.suzuki.com.tr” internet sitesinden ulaşabilirsiniz.